Motorlu Kurye Hizmeti

Motorlu Kurye Hizmeti, İstanbul il sınırları içerisinde herhangi bir adresten herhangi bir adrese nokta teslimatı yapılmasını kapsamaktadır.

Bu sistem acil durumlarda kullandığınız bir taşımacılık yöntemi olup gönderileriniz olduğunda bizi aramanızla başlayan bir serüvendir.

Motorlu Kurye Sistemi Gönderileriniz olduğunda hafta  içi ve hafta sonu (Cumartesi)

0212 212 222 22 78  nolu eMOTOkurye Müşteri Hizmetleri telefonumuzu aradığınızda…

Öncelikle bilgileriniz sisteme giriş yapılarak kurye talebiniz kayıt altına alınır. Operasyon Merkezi, alım yapılacak adrese, İstanbul genelinde konumlanmış eğitimli ve donanımlı kuryelerden en yakın olanı yönlendirilir. Kuryemiz en kısa süre içinde size ulaşıp emtianızı güvenli ve hızlı bir şekilde yerine ulaştıracaktır.

Gönderileriniz için, teslim  detaylarının yazıldığı Kurye Gönderi Formu’ nun önceden hazırlanması, Kuryenin vakit kaybetmeden gideceği yöne hareket etmesi demektir.

Gönderilerinizin güvenli ve sağlam paket edilmesi taşınacak gönderi açısından çok önemli olup gönderen tarafından, kurye gelmeden önce yapılmalıdır. Gönderiniz; niteliğe ve aciliyetine göre seçtiğiniz hizmet doğrultusunda, birkaç saat içerisinde emniyetli bir şekilde  hızla alıcısına teslim edilir.

 

Moto Kurye Gönderi Seçenekleri

  • Normal Moto Kurye Hizmeti
  • Ekspres Moto Kurye Hizmeti
  • Gece Moto Kurye Hizmeti
  • Gidiş-Dönüş Moto Kurye Hizmeti
  • Araç Kurye Hizmeti

 

Not: eMOTOkurye Dosya Poşeti

Gönderinizin daha güvenli ve düzenli bir şekilde taşınabilmesi için özel olarak hazırlanan eMOTOkurye Kurye dosya poşeti ücretsiz olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.