Biz Kimiz?
İstanbul’un önde gelen ve dağıtım firması olan şirketimiz Takip Kurye Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi ünvanı altında 2002 yılında kurulmuştur.

, dinamik bir ekip çalışması ile rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunarak ticaret hayatıyla entegre edilmiş bilgi teknolojisinin getirdiği olanaklara ulaştırma sektöründe lider olma hedefini gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz
Güven ve kalitesiyle sektöründe 1 numaralı tercih olmaktır. “Her gönderiyi en güvenli biz taşımalıyız” ilkesiyle hareket ederek ekonomik fiyat ve öncelikli müşteri memnuniyet  ilkesi ile hizmet vermektir. Personel kalitesini en üst düzeyde tutarak müşteri odaklı kültürü tüm çalışanlarına aşılamak.

Vizyonumuz
Üstün ve benzersiz hizmet kalitesi size kendi elemanınız kadar yakın ve görevinin bilincinde olmaktır. Profesyonel yetkin kadrosuyla, taşıma grubu şirketleri ile sinerji sağlayarak ve müşterilere entegre çözümler sunarak ilk tercih edilen firmalardan biri olmak ve karlı büyüyerek kurye sektörünün lider kurulusu olmak.

Amacımız
Firmamız gönderilerinizin önemini bilen yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı, deneyimli motorsikletli  yaya , arabalı ve ekspres kuryeleri ve idari personeli ile kaliteli, ilkeli ve prensipli hizmet anlayışıyla sektöründe 1 numara olmayı hedeflemektedir.

Tecrübemiz, Eğitimlerimiz
Motorlu kurye, yaya kurye ve araç kurye servisi ile İstanbul’un tüm bölgelerinde faaliyet göstermekte olan firmamız, bu güne kadar kazandığı üstün taşımacılık birikimleri ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir hizmet verebilmek amacı ile, şirket  bünyesinde oluşturmuş olduğu eğitim merkezinde hizmet öncesi  tüm çalışanlarına eğitim vermektedir.

Teknoloji
eMOTOkurye hizmet verdiği ilk günden itibaren tüm faaliyetlerini bilgisayar ile işleyebilen ve takip edebilen bir alt yapıya sahip, olup gönderilerinizde size teslim bilgisini e-posta ve tercihe bağlı olarak SMS ile anlık bilgi vermektedir.