eMOTOkurye İstanbul İkitelli’de Guvenli, Kaliteli, Hızlı ve Vaktinde Kurye Gonderimlerinizde Yanınızda.

İkitelli kurye hizmetimiz ilçenin sürekli ve hızlı bir şekilde gelişip büyümesi sonucu gelen yoğun talepler sonucunda İkitelli’ye gün içerisinde sürekli Motorlu Kurye hazır bulundurmaktayız. Bunun sebebi ise siz değerli müşterilerin vermiş olduğu çağrılar doğrultusunda sizden en kısa sürede kurye gönderisini teslim alıp gönderinizin gideceği adrese guvenli, kaliteli, hızlı ve vaktinde teslim etmektir.

İkitelli Kurye hizmetimizden abone olmayan müşterilerde faydalanabilir. Yeni gönderisi olan müşteriler ayrıca firmamıza abone olduklarında kurye gönderilerini indirimli fiyatlarla gönderebilirler. İkitelli Kurye hizmetimizden faydalanarak hem zamandan kazanın hem de ekonomik olarak kazançlı çıkın!

İkitelli kurye hizmetimize ek olarak; İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Oto Sanatkarları Sanayi Sitesi, , Aymakoop Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi, , Biksan Sanayi Sitesi, Çevre Sanayi Sitesi, Çorep ve Triko İmalatı Sanayi Sitesi, Demirciler Sanayi Sitesi, , Dersan Sanayi Sitesi, Dolapdere Sanayi Sitesi, , , Esot Sanayi Sitesi, Galvano Teknik Sanayi Sitesi, , Hasseyad Sanayi Sitesi, Heskop Sanayi Sitesi, 
İmsam Sanayi Sitesi, İpkas Plastikçiler Sanayi Sitesi, İsdök Sanayi Sitesi, İstanbul Keresteciler Sanayi Sitesi, , İstanbul Toptancılar Çarşısı, Marmara Sanayi Sitesi, Masko Mobilyacılar Sitesi, Metal İş Sanayi Sitesi, , Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi, , Tekstil kent, Tormak Sanayi Sitesi, Triko Dokumacıları Sanayi Sitesi, 
Tüsan Sanayi Sitesi, İstoç, Başakşehir, , Atatürk Olimpiyat Stadı’na yapacağınız gönderileri çok kısa sürede sizden teslim alıp gideceği adrese de en kısa sürede teslim etmekteyiz.

 

İkitelli Kurye

İkitelli Kurye, İstanbul’un her semtine ve yakın illere deneyimli ve hızlı kuryelerimizle, kurye ve dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde vermekteyiz. Yenibosna Kurye olarak hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amacımızdır.
İkitelli Kurye, motokurye, express kurye, arabalı kurye, gece kurye, ve yaya kurye hizmetlerini 7 gün 24 saat vermektedir.

 

Normal Motorlu Kurye

İkitelli normal motorlu kurye, gönderilerinizi birkaç saat içinde İstanbul’un her semtine ulaştırır.
Moto kurye seçilirken tecrübeli, bilgili ve çevik olmaları en önemli kritelerdir.

 

Ekspres Motorlu Kurye

İkitelli Express kurye, gönderilerinizin en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar. Bu gönderi için firmamızın size sunduğu ” Express Kurye ” hizmet seçeneği vardır.

 

Araç Kurye

İkitelli Arabalı kurye, moto kuryenin taşıyamayacağı boyutlardaki yada hassas gönderilerinizin otomobil ile taşınması hizmetidir. Gönderileriniz arabalı kuryemiz ile güvenli şekilde teslim edilir.

 

Gece Motorlu Kurye

İkitelli Gece kurye, mesai saatleri dışında acil ihtiyaçlarınız için sizlere en hızlı şekilde hizmet veren kurye hizmetidir.
Kuryelerimiz ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz şekilde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu güne kadar memnuniyetini gördüğümüz yüzlerce müşterimiz gibi sizlerin de memnuniyeti için çalışmaktayız.

 

Gidiş Dönüş Motorlu Kurye

İkitelli Normal ve Express motosikletli kurye hizmetleri, müşterilerimizin talebi doğrultusunda teslim edildiği adreste gerekli işlemler aynı kurye tarafından yaptırıldıktan sonra alın adrese geri dönüş olarak getirilebilmektedir.

 

0212 222 22 78 no’lu Müşteri Hizmetleri telefonundan ve 7 gün 24 saat 0555 970 20 33 no’lu telefondan ulaşabilisiniz.