hizmetimiz ilçenin sürekli ve hızlı bir şekilde gelişip büyümesi sonucu gelen yoğun talepler sonucunda Maslak’ta gün içerisinde sürekli Motorlu Kurye hazır bulundurmaktayız. Bunun sebebi ise siz değerli müşterilerin vermiş olduğu çağrılar doğrultusunda sizden en kısa sürede kurye gönderisini teslim alıp gönderinizin gideceği adrese guvenli, kaliteli, hızlı ve vaktinde teslim etmektir.

Maslak Kurye hizmetimizden abone olmayan müşterilerde faydalanabilir. Yeni gönderisi olan müşteriler ayrıca firmamıza abone olduklarında kurye gönderilerini indirimli fiyatlarla gönderebilirler. Maslak Kurye hizmetimizden faydalanarak hem zamandan kazanın hem de ekonomik olarak kazançlı çıkın!

Maslak kurye hizmetimize ek olarak; Maslak Sanayi Sitesi Kurye, , , Maslak Sheraton, , Maslak 42, Maslak Mashattan, , Maslak İTÜ, , , Maslak Sanayi, , Maslak Atatürk Oto Sanayi, Maslak Yıldız Teknik Üniversitesi, , Maslak Hacı Osman, Maslak NTV Kurye, Maslak Doğuş Holding, İstanbul Sapphire, Türkiye İş Bankası Kuleleri, Yapı Kredi Plaza, Beybi Giz Plaza, Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul, yapacağınız gönderileri çok kısa sürede sizden teslim alıp gideceği adrese de en kısa sürede teslim etmekteyiz.

 

Maslak Kurye

Maslak Kurye, İstanbul’un her semtine ve yakın illere deneyimli ve hızlı kuryelerimizle, kurye ve dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde vermekteyiz. Maslak Kurye olarak hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amacımızdır.
Maslak Kurye, motokurye, express kurye, , gece kurye, ve yaya kurye hizmetlerini 7 gün 24 saat vermektedir.

 

Normal Motorlu Kurye

Maslak normal motorlu kurye, gönderilerinizi birkaç saat içinde İstanbul’un her semtine ulaştırır.
Moto kurye seçilirken tecrübeli, bilgili ve çevik olmaları en önemli kritelerdir.

 

Ekspres Motorlu Kurye

Maslak Express kurye, gönderilerinizin en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar. Bu gönderi için firmamızın size sunduğu ” Express Kurye ” hizmet seçeneği vardır.

 

Araç Kurye

Maslak Arabalı kurye, moto kuryenin taşıyamayacağı boyutlardaki yada hassas gönderilerinizin otomobil ile taşınması hizmetidir. Gönderileriniz arabalı kuryemiz ile güvenli şekilde teslim edilir.

 

Gece Motorlu Kurye

Maslak Gece kurye, mesai saatleri dışında acil ihtiyaçlarınız için sizlere en hızlı şekilde hizmet veren kurye hizmetidir.
Kuryelerimiz ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz şekilde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu güne kadar memnuniyetini gördüğümüz yüzlerce müşterimiz gibi sizlerin de memnuniyeti için çalışmaktayız.

 

Gidiş Dönüş Motorlu Kurye

Normal ve Express motosikletli kurye hizmetleri, müşterilerimizin talebi doğrultusunda teslim edildiği adreste gerekli işlemler aynı kurye tarafından yaptırıldıktan sonra  alın adrese geri dönüş olarak getirilebilmektedir.

 

0212 222 22 78 no’lu Müşteri Hizmetleri telefonundan ve 7 gün 24 saat 0555 970 20 33 no’lu telefondan ulaşabilisiniz.